دیوارپوش

کفپوش های سه بعدی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/29 تعداد نظرات : 0
کفپوش های سه بعدی

کفپوش های سه بعدی

کفپوش های سه بعدی می توانند در استفاده برای هر مکانی که شما مورد نظرتان می باشد قرار بگیرد. این کفپوش ها این قابلیت را دارند که وقتی افراد با برخورد اول به منزل شما می آیند بسیار تعجب کنند و شگفت زده شوند.

باجلوه تازه ای که این نوع از کفپوش ها به منزل شما می بخشد شما میتوانید یک محیط جدید را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

کفپوش سه بعدی متحرک

کفپوش های سه بعدی را مکی توان در هر جایی مورد استفاده قرار داد. مثلا اگر کفپوش قبلی شما از جنس سرامیک یا پارکت و یا لمینت باشد به راحتی بروی چنین سطوحی هم قابل پیاده سازی نیز می باشد.

اجزای به کارگرفته شده در کفپوش های سه بعدی بدین صورت است که از تصاویری که زاویه دارند یا به صورت پرسپکتیو می باشند استفاده می شود و برروی آن از لایه های نیمه شفاف به تعداد زیاد استفاده می شود.و این کار باعث می شود تا حال سه بعدی بسیار  زیبایی در تصاویر ایجاد شود.

برای نصب کفپوش های سه بعدی نیاز است تا از افراد با تجربه و متخصص در این حوزه کمک بگیرید و همچنین امروزه کلاس ها و آموزشگاه هایی هستند که نحوه نصب و استفاده از این کفپوش ها را آموزش می دهند.

کفپوش سه بعدی متحرک

انوع کفپوش های سه بعدی

  • کفپوش سه بعدی آشپزخانه
  • کفپوش سه بعدی پذیرایی
  • کفپوش سه بعدی متحرک
  • کفپوش سه بعدی سرویس های بهداشتی

از علاقه مندانی که تمایل دارند تا از این نوع کفپوش برای منزل یا محل کار خود استفاده نمایند دعوت می شود تا با مراجعه به صفحه اصلی سایت آذران پلاستیک و در بخش در ارتباط با ما جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و یا پاسخ به سوالاتشان با مشاوران و متخصصان ما در این حوزه در ارتباط باشند تا از امکانتات بسیار خوب ما نیز بهره مند شوند.

 

درباره نویسنده

محصولات