دیوارپوش

کفپوش پارکت - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/24 تعداد نظرات : 0
کفپوش پارکت

کفپوش پارکت

یکی از موارد مهم که در طراحی دکوراسیون از اهمیت بسیاری برخوردار است نوع کفپوشی است که برای زیبا سازی کف منزل یا محیط اداری و هر جایی که شما بخواهید باید در نظر گرفته شود. نوع چیدمان و وسایلی که به کاربرده اید و همچین تم رنگی ای که در محیط شما وجود دارد همه در انتخاب نوع کفپوش و رنگ و طرح آن تاثیر گذارند.

کفپوش پارکت

کفپوش ها می توانند انواع و نمونه های مختلفی نیز داشته باشند. هم کفپوش های سنگی و هم سرامیکی و غیره وجود دارند ولی از جمله کفپوش هایی که امروزه روز بسیار رایج و پر طرفدار هستند پارکت ها می باشند. پارکت می تواند خود به چند دسته و نمونه تقسیم شود.

انواع پارکت ها و مزایای آن

کفپوش پارکت ای از جنس چوب طبیعی می باشد و در انواع و نمونه های متفاوتی می تواند ارایه شود ولی اگر این نوع از کفپوش ها را علاوه بر چوب طبیعی از چند لایه ام دی اف استفاده شود دیگر جزو دسته پارکت ها به حساب نمی آید و به آن ها لمینت می گویند.

در لینجا به چند نمونه از انواع پارکت ها اشاره خواهیم کرد.

ازجمله کفپوش پارکت ای که بسیار کاربردی است و طرفداران خاص خود را دارد پارکت چوبی است. از پارکت برای اولین با ر در کاخ ورسای فرانسه استفاده شده است. با افزایش پیشترفت در این حوزه کم کم طرح های بسیار زیبایی وارد بازار شد. کفپوش چوبی مناسب برای محیط هایی است که از رطوبت بسیاری برخوردار نباشند و هنوگام خرید این نوع پارکت ها باید به این نکته توجه کنید که پارکت شما از مقاومت و استحکام کافی برخوردار باشد. پارکت های چوبی که امروزه در بازار کاربرد دارند پارکت به صورت کلیکی هستند و نصب بسیار آسانی دارند. به صورتی که تایل ها در یک دیگر قفل می شوند.

کفپوش پارکت

کفپوش پارکت لمینت یکی از دیگر انواع پارکت ها است. لمینت همانطور که گفتیم از جنس چوب فشرده است که به آن HDF می گویند و مانند پارکت چوبی از جنس چوب طبیعی نمی باشد. کفپوش پارکت لمینت به هنگام نصب از یک فوم در زیر آن استفاده می شود و همین فوم به عنوان عایق صدا و حرارت و غیره می تواند عمل کند. برای نصب آن از چسب استفاده نمی شود و مانند پارکت های چوبی به صورت نر و ماده در همدیگر قفل می شوند و نسبت به اجسام نوک تیز هم مقاوم ترند واجسام به هنگام افتادن برروی آن ها احتمال شکستگی کمتری دارند.

کفپوش پارکت

کفپوش پارکت دیگری که کاربرد دارد پارکت پی وی سی است که به آن ها کفپوش های وینیل هم گفته می شود. این مدل از کفپوش ها نسبت به حرارت و برودت هوا عایق هستند و ضد آب و انعطاف پذیرند و ح ها ورنگ های بسیاری در آن ها استفاده شده است و دارای مقاومت بالایی می باشند.

کفپوش پارکت

شنما می توانید جهت مکسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس در آذران پلاستیک با کارشناسان ما نیز در ارتباط باشید.

درباره نویسنده

محصولات