دیوارپوش

کفپوش پارکینگ - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/09/12 تعداد نظرات : 0
کفپوش پارکینگ

کفپوش پارکینگ

یکی دیگر از کاربرد های کفپوش اپوکسی استفاده آن به عنوان کفپوش پارکینگ می باشد. این نوع کفپوش ها به دلیل مقاومت خوبی که داردند می توانند برروی سطوح بتنی استفاده شود تا به به این سطوح طرح و رنگ زیبا ببخشد.

از کفپوش های اپوکسی برای که متناسب برای پارکینگ می باشد توانایی نصب برروی سطوح فلزی و بتنی و چوب و موزاییک و سنگ می باشد.

کفپوش پارکینگ

مزایایی که این نوع کفپوش ها امروزه دارند این است که نسبت به گذشته از وزن آن ها کاسته شده است و همچنین دارای ضخامت 1 الی 3 میلیمتر می باشد. برای نصب این نوع کفپوش ها باید به نوع آب و هوا و کفی که در آن بتن کاری شده دقت بسیاری به عمل بیاید.

اما از نکاتی که در کفپوش پارکینگ بسیار قابل اهمیت می باشد این است که لاستیک های اتومبیل به هنگام قرار گیری روی این نوع کفپوش ها از حرارت بالایی برخوردار می باشد و قرار گیری روی کفپوش های اپوکسی که از کیفیت پایینی برخوردار می باشد ممکن است به دلیل نرم شدن آن بخش از کفپوش اپوکسی باعث کنده شدن بخشی از کفپوش  شود و این در صورتی است که نوع این نوع از کفپوش های اپوکسی از درصد جامد کمتری برخوردار می باشند. مثلا یک کفپوش با کیفیت اپوکسی دارای 100٪ حالت جامد می باشد که باعث ایجاد ضخامت بالای سه میلیمتر می شود.

کفپوش پارکینگ

از مزایای کفپوش اپوکسی :

  • دارای مقاومت بالا در برابر تخریب و فرسایش
  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  • مانع از نفوذ آب به جسم بتن و یا نفوذ هر گونه مواد شیمیایی در آن
  • مانع از هر گونه گردو غبار
  • سبک و کم حجم
  • دارای رنگ بندی متنوع و قابل ارایه در ضخامت های مختلف

درباره نویسنده

محصولات