دیوارپوش

کفپوش پی وی سی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/07 تعداد نظرات : 0
کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی

طراحی دکوراسیون داخلی یکی علوم مدرن امروزه بشمار می رود که به کارگیری آن در زندگی روزمره ما می تواند مزیت های بسیاری نیز داشته باشد.کفپوش های پی وی سی از جمله کفپوش هایی است که کاربرد فراوانی دارد. مثلا برای فضاهایی که مجبورید کف ساختمان را بیشتر از چندبار در روز شستشو دهید قطعا شما نیاز دارید که از کفپوش هایی از جنسی با قابلیت شستشو استفاده کنید. از این رو کفپوش های پی وی سی می توانند به کمک شما بیایند.

کفپوش پی وی سی آذران

کفپوش های پی وی سی (PVC) بدلیل اینکه از جنس پلاسیتک هستند و دارای قابلیت شستشو هستند در نتیجه برای مکان هایی که احتمال شستشو در آن زیاد است استفاده می شود. مثلا برای کف ادارات یا در کف آشپز خانه ها بیشتر کاربرد دارد.

قدرت بالای انعطاف در کفپوش های پی وی سی باعث شده که استفاده از این پلیمر بسیار در ساختمان سازی کاربرد داشته باشد و از نوع انعطاف پذیر در کفپوش های ساختمان و از نوع سخت و غیر قابل انعطاف پذیر آن یعنی UPVC، برای دروپنجره در ساختمان سازی استفاده می شود.

کفپوش پی وی سی آذران

این کفپوش ها بدلیل نصب ساده ای که دارند بسیار مورد پسند همه است و بسیار پر طرفدار و کاربردی است.

تفاوت کفپوش پی وی سی با لمینت

شما می توانید از کفپوش های پی وی سی به دو صورت مات و براق استفاده نمایید. ولی بسته به سلیقه ی افراد استفاده از این دو نوع تفاوت هایی دارند. مثلا اگر از کفپوش های مات استفاده کنید ممکن است دیگران آن را با کفپوش لمینت اشتباه بگیرند چراکه این مدل مات کفپوش های پی وی سی مانند کفپوش های لمینتی می باشد.

 

مزیت کفپوش پی وی سی

حال اگر از کفپوش های مدل براق استفاده نمایید کاملا حالت پلاستیکی بودن آن مشخص می باشد. در این صورت انتخاب نوع کفپوش کاملا بستگی به سلایق افراد می تواند داشته باشد.

عرضه ی این نوع کفپوش ها در بازار به صورت موزاییک شکل و در ابعاد 20 در 20 سانتی متری در بازار عرضه می شود.

کفپوش های پی وی سی به لحاظ طرح و رنگ بندی خیلی شبیه به کفپوش های لمینت یا پارکت هستند و بدلیل قیمت مناسبی که دارند اغلب از این نوع کفپوش ها بسیار استفاده می شود.

کفپوش پی وی سی آذران

این نوع از کفپوش ها در زمستان عایق حرارتی دربرابر گرما هستند و باعث صرفه جویی در انرژ ی می شوند و در تابستان مانع از خروج برودت هوا می شوند. و این باعث شده تا در تابستان خنک باشند و از ویژگی های دیگر آن اینست که مانع از رشد هرگونه قارچ و آنتی باکتریال نیز می باشد.

بدلیل قابلیت انعطاف پذیری که دارند کفپوش های پی وی سی،‌اگر جسم شکننده ای روی آن بی افتد دیگر احتمال شکستگی درآن بسیار پایین است.

از قابلیت های دیگری که این کفپوش ها دارند برخلاف کفپوش های مدل قدیمی مثل پارکت یا سرامیک اجسام به راحتی روی آن ها سر نمی خورند. و در برابر ضربه و ساییدگی و یا فرورفتگی بسیار مقاوم هستند.

برای نصب این کفپوش ها حتما از کارشناس مربوطه بخواهید شمارا راهنمایی کند تا در چینش تایل ها در کنار هم دچار مشکل نشوید.

همچنین برای تمیز کردن کفپوش پی وی سی می توانید تنها از یک طی نمدار استفاده نمایید که بدین شکل تمامی لک ها قابل شستشو می باشد.

کفپوش پی وی سی آذران

درباره نویسنده

محصولات