دیوارپوش

کفپوش چسبی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/28 تعداد نظرات : 0
کفپوش چسبی

کفپوش چسبی

کاربرد کفپوش ها برای ایجاد کف سازی در ساختمان ها است. کفپوش ها امروزه در انواع و طرحح های خود بسیار پیشرفت کرده و دارای تنوع بسیاری می باشند. کفپوش هایی هستند که از جنس چوب طبیعی می باشند و برخی هم هستند که به صورت مصنوعی و از جنس پلاستیک و پلیمر می باشند.

کفپوش چسبی

کفپوش های طبیعی از آنجایی که بسیار زیبایی خاصی دارند ولی به لحاظ اقتصادی نمی توانند به صرفه باشند و ودر برخی از انواع چوب های طبیعی که به کار می رود ممکن است بسیار گران قیمت هم نیز باشند. از این رو استفاده از کفپوش های مصنوعی که به صورت چسبی به کار می روند توانسته جایگاه خود را در بازار رقابت ها پیدا کند.

کفپوش پی وی سی چسبی

کفپوش چسبی با استفاده از طرح چوب طبیعی با استفاده از چسب ها خاص برروی کف نصب می شوند. از جمله این کپوش های چسبی کفوش های پی وی سی می باشند. جنس کفپوش پی وی سی از پلاستیک است و به دلیل قابلیت شستشو آسانی که دارد برای محل هایی مثل ادارات و مکان تجاری کاربرد فراوانی دارد.

کفپوش چسبی

همچنین کفپوش هایی مانند لمینت وپارکت هم از جنس همین کفپوش های پی وی سی می باشند . نصب کفپوش های پی وی سی بسیار آسان است برخلاف کفپوش های چوبی که برای نصب نیاز به فرایند های خاص دارند. برای استفاده از کفپوش های پی وی سی نیاز هست که زیرسازی برای کف به عمل بیاید و اگر کف سالن شما از موزاییک و سرامیک باشد برای نصب باید به برامدگی ها یا نقاط شکسته توجه کنید و استفاده درست از نوع کفپوش ها از مخلوط چسب چوب و سیمان و آب برای برطرف کردن برامدگی ها استفاده کنید.

فواید استفاده از کفپوش پی وی سی چسبی

استفاده از کفپوش چسبی هم می تواند شامل مزایای بسیاری باشد و هم می تواند از معایبی بسیار نیز دارا باشد.

از فواید استفاده از کفپوش چسبی از جنس پی وی سی مقاومت بالای آن دربرابر حرارت و مواد اسیدی است و به دلیل این ویژگی که دادر بسیار مناسب برای مکان های آزمایشگاهی و بهداشتی و بیمارستانی می باشد.

جنس این گونه کفپوش ها به گونه ایست که دارای عمر طولانی هستندو از مقاومت بالایی برخوردارند.

نحوه نصب آن بسیار آسان است و چون نصب سریعی دارد مقرون به صرفه تراست و نیز به دلیل به کاربردن طرح چوب بر روی سطح آن بسیار پر طرفدار است و از این رو بدلیل شباهتش با پارکت طرفداران خاص خود راداد.

 

 

 

درباره نویسنده

محصولات