دیوارپوش

کفپوش چوبی - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/22 تعداد نظرات : 0
کفپوش چوبی

کفپوش چوبی

در مدل ها و انتخاب کفپوش ها آن قدر انواع مختلفی وجود دارد که می توان گفت انتخاب از بین این همه طرح و مدل همیشه کار آسانی نیست . ولی در بین این همه می توان از یک مدل زیبا نام برد که آن هم کفپوش چوبی است. کفپوش ها در طرح های دکوراتیو امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و با توجه به فضای به کاررفته می توان کفپوش مناسب را انتخاب کرد. کفپوش های چوبی از جمله کفپوش هایی هستند که به محل کار یا منزل شما می توانند رنگ و بوی طبیعی و زنده ای را ببخشند.

کفپوش های چوبی خود می توانند انواع و مدل های بسیاری داشته باشند. جنس این نوع کفپوش ها می تواند براساس نحوه فراوری این نوع کفپوش ها یا جنس چوبی که در آن ها به کارررفته شده است متفاوت باشد.

سالیدوو یا همان پارکت نمونه ای از کفپوش های چوبی می باشد که می توانند از چوب درختانی چون بامبو و راش و بلوط و گردو نیز باشد. و میزان مقاومت این نوع کفپوش ها به نوع چوبی که در آن به کاررفته می باشد. این نوع کفپوش ها برای نصب باید به کف چوبی متصل شوند و برخلاف کفپوش های دیگر نمیتوان آن هارا روی بتن یا غیره نصب کرد.

کفپوش چوبی

کفپوش چوبی لمینت یکی دیگر از انواع کفپوش های چوبی است که برای ساخت آن طرح چوب را بروی یک لایه پلاستیکی می اندازند و و روی چندین لایه از تخته قرار می دهند. بهترین چوبی که برای ساخت کفپوش های چوبی لمینت می تواند به کار رود چوب درختان برگ سوزنی است. این کفوش ها نصب راحتی دارند و از جمله معایب آن ها لغزنده و حالت سفتی می باشد که دارا می باشند.

کفپوش چوبی

نوع دیگری از کفپوش های چوبی، کفپوش ترموود می باشد که از طریق حرارت دادن تخته های چوبی ساخته می شوند و در اثر این حرارت دهی به این چوب ها باعث می شود معایبی که در چوب وجود دادر از بین برود. و یک رنگ یک دست و زیبا به چوب می دهد. و خود این امر باعث می شود عمر چوب افزایش یاد و دیگر نیازی به رنگ کردن چوب نباشد و بتوان از رنگ طبیعی چوب استفاده کرد تا از بروز بسیاری از آلرژی ها هم جلوگیری شود.

این نوع از کفپوش ها علاوه براین که برای پوشش کف ساختمان ها استفاده می شوند می تواند برای نمای بیرونی ساختمان ها یا لبه ها استخر و پوشش برای دیوار و غیره و همچنین برای دکوراسیون مبل سازی استفاده شود.

کفپوش چوبی

همانطور که میبینید کفپوش های چوبی انواع بسیاری دارند که ما در اینجا یک نگاه اجمالی به سه نمونه از این انواع پرداختیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر می تپانید با شماره های تماس در آذران پلاستیک با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره نویسنده

محصولات