دیوارپوش

کفپوش چوب - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/08/06 تعداد نظرات : 0
کفپوش چوب

کفپوش چوب

در دنیای امروز به هر رویه و یا پوششی که بروی سطح یا کف یک محیط قرار می گیرد به آن کفپوش می گویند. کفپوش ها می توانند اندازه ها و طرح های بسیاری را در بربگیرند و بنا به استفاده ای که قرار است داشته باشند از جنس ها و مدل های مختلفی نیز میباشند. استفاده از طرح های جدید می تواند بسیار دلپذیر و مجذوب کننده باشد. با استفاده از طرح های جدید می توانید در هر کجایی که هستید و در هر شهر و مکانی که قرار دارید برای خود ایجاد انگیزه و تنوع نمایید.

کفپوش چوب

یکی از متریال هایی که برای ایجاد انگیزه و روح بخشیدن به محیط اطراف ما می تواند کمک کند استفاده از متریالی به نام چوب است. استفاده از چوب در طرح ها و مدل های امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و به عنوان یکی از عناصر مهم در دکوراسیون داخلی بسیار استفاده می شود. استفاده از چوب اگرچه به صورت مصنوعی هم باشد ولی باز می تواند با طرح های طبیعی خود جذابیت هایی که در طبیعت وجود دارد را به زندگی ما ببخشاید.

پارکت چوبی

کفپوش هایی که از جنس چوب هستند به عنوان پارکت چوبی در بازار رواج دارند و در طرح ها و رنگ های مختلف از چوب درخاتم می باشند. این کفپوش ها از جنس طبیعی چوب درختان می باشند و برای استفاده عمومی باید رطوبت موجود در این چوب ها کاسته شود و برای سهولت در این امر چوب ها را حرارت می دهند. در این صورت طرحی که از چوب باقی می ماند یک طرح طبیعی از الوارهای چوبی است که نیاز به رنگ هم ندارد و در همان نقش و خطوطی که به صورت طبیعی وجود دارد زیبایی خود را دارند.

کفپوش چوب

پارکت های چوبی بدلیل قیمت گرانی که در بازار دارند مورد استفاده همه افراد نمی باشد ونیز استفاده از این نوع کفپوش باید بر اساس محیطی که در آن زندگی می کنند باشد چراکه چوب رطوبت را به خود جذب می کند و در محیط هایی که دما و رطوبت بالا باشد کیفیت کفپوش های شما را کاهش می دهد.

این نوع از کفپوش های چوبی قابل شستشو نیستند و برای پاکیزگی آن ها باید از دستمال خشک استفاده کنید و از جاروی برقی بای پاک کردن گرد و غبار استفاده شود. از معایبی هم که می توان برای آن ذکر کرد این است که بعد از مدت زمانی دچار صداهای هنگام راه رفتن می شوند و همینطور نسبت به خط و خش هم حساس می باشد و برای از بین بردن این خط و خش ها باید از سمباده نیز استفاده کنید.

کفپوش چوب

برای نگهداری پارکت به صورت طبیعی نیز باید از قرار گیری این نوع کفپوش ها در مقابل نور مستقیم خورشید خودداری کنید چرا که بسیار حساس بوده و موجب از بین رفتن رنگ آن می شود.

کفپوش چوب همانطور که ذکر شد هم می تواند شامل مزایا باشد و هم داری محاسن بسیاری باشد و بنا به شرایط و نیاز مشتریان می توان بهترین نوع کفپوش را انتخاب کرد. در صورت تماس با آذران پلاستیک می توانید از مشاورانت و متخصصان ما در این حوزه اطلاعت بیشتری را کسب نمایید.

درباره نویسنده

محصولات