دیوارپوش

کفپوش pvc - دیوارپوش ، دیوارپوش آذران ، دیوارپوش سه بعدی

نویسنده : borhani 2018/07/14 تعداد نظرات : 0
کفپوش pvc

کفپوش pvc

بسیاری از افراد هستند که نسبت به چیدمان و دکوراسیون اطراف خود بسیار باسلیقه هستند. برای ایجاد یک فضای دلشین چه برای محیط های اداری چه برای فضای مسکونی گاهی تنها با تغیراتی در یک عنصر از محیط می توان تغییرات بزرگی را ایجاد کرد. بخش کفپوش در فضای دکوراسیونی از یک محیط می تواند یکی ازعناصر مهم برای ایجاد تغییرات بزرگ در فضا باشد.

کفپوش pvc

کفپوش ها می تونند انواع و مدل های مختلفی داشته باشند. میتوانند از جنس های متفاوتی هم ساخته شده باشند ولی چیزی که بسیار اهمیت دارد این است که نوع کفپوشی که استفاده می کنید چقدر میتواند با فضای مورد استفاده شما همخوانی داشته باشد.به عبارتی دیگر برای هر فضایی بهتر است از کپوش متناسب با آن فضا استفاده شود.

مثلا کفپوش های pvc بهتر است مورد استفاده برای فضاهای اداری و مسکونی باشد چراکه در این فضا به شستشوی مداوم پرداخته می شود، از این رو است که در آشپزخانه ها از این کفپوش استفاده می شود و این بدلیل خاصیت ضد آب بودن در آن می باشد.

جنس کفپوش pvc،‌ پلي وینيل كلرايد است که جزو مواد شیمیای به حساب می آید. این ماده به عنوان یک پلیمر در صنایع شیمایی توانسته در بین مواد مصالح ساختمانی جای خود را به خوبی باز کند.  ماده بکار رفته در این محصول باعث شده تا این نوع کفپوش ها ارای قابلیت انعطاف پذیری و ضد آب باشند.

مزایای کفپوش pvc

کفپوش pvc هم میتواند مانند دیگر کفپوش ها دارای مزایا و معایبی نیز باشد.

از مزایای کفپوش pvc  همانطور که گفتیم خاصیت ضد آب بودن آن می باشد. این ویژگی باعث شده تا درمکان هایی که نیاز به شستشو و استفاده از آب را دارند بیشتر از این نوع pvc استفاده کنند.

کفپوش pvc

همچنین ویژگی آنتی باکتریالی بوپن این محصول بسیار مورد توجه می باشد. از آنجایی که مواد بکار رفته در این مدل باعث شده تا این نوع از کفپوش ها دارای خاصیت ضد قارچ و کپک باشند. از اینرو برای مکان های که احتمال آلود گی در آن ها می تواند قوی باشد مثل بیمارستان ها و مراکز بهداشتی استفاده می شود.

کفپوش های پی وی سی از دیگر ویژگی های مهمی که دارند عمر زیاد و کیفیت بالای آن ها می باشد. به طوری که تا چندین سال می توانید به راحتی از این نوع کفپوش ها استفاده نمایید.

به لحاظ عملیات نصب بسیار نصب آسان وسریعی داد چون این کفپوش ها سبک هستند و باسرعت بالا نصب می شوند. به این دلایل است که بسیاری از افراد از این نوع کفپوش ها به جای پارکت نیز استفاده می کنند.

معایب کفپوش pvc

از معایب این نوع کفپوش ها می توان به این نکته اشاره کرد که ممکن است پس از مدتها کفپوش های pvc بلیل تردد های بسیار دچار سایش شوند و رنگ رویی در این کفپوش دچار خردگی شود و رنگ مشکی میانی پدیدار شود.

همچنین نسبت زمانی که این نوع کفپوش به لمینت برای نصب می برد بسیار بیشتر است و همچنین کفپوش های پی وی سی بدلیل اینکه کفپوش های زیرین خود را خراب می کند دیگر در مکان های دیگر قابل استفاده نمی باشد.

بسیار دقت داشته باشید که برای نگهداری این نوع محصول در انبار ها به دمای مکان نیز توجه کنید و از قرار گیری این محصول در دماهای با و هوای گرم خود داری کنید. و همیشه از وسایل اطفاع حریق در مکان های نگهداری استفاده کنید.

 

 

درباره نویسنده

محصولات