سقف کاذب تایل 60*60

از چه سقف کاذبی در چه فضایی استفاده کنیم

عوامل متعددی برانتخاب سقف کاذب تاثیر میگذارند ، برای مثال اینکه نیاز به دسترسی به پشت سقف وجود دارد یاخیر، فضای مربوطه خشک است یا مرطوب ، کاربری فضا چیست ، نحوه نورپردازی در سقف قرار است چگونه باشد و یا اینکه فضای مورد نظر لاکچری است یا خیر . با پاسخ به سوالات فوق و بررسی خصوصیات انواع سقف کاذب میتوان مورد مناسب را یافت.

سقف کاذب به سقفی تلقی می شود که پایین تر از سقف اصلی قرار گرفته و باعث ایجاد فضای ثانویه می شود که در صورتی که سقف اصلی آسیب دیده باشد از سقف کاذب استفاده شود . از مزایای سقف کاذب این است که می توان در آن هالوژن لامپ و سیم برق قرار داد. در سقف کاذب می توان انواع طرح های مختلف را نیز به کار برد. انواع سقف کاذب عبارتند از : سقف کاذب پی وی سی – سقف کاذب کناف – سقف کاذب آی گلس یا پلکسی گلاس و …

سقف کاذب پی وی سی : امروزه پرکاربردترین سقف ها را می توان سقف کاذب پی وی سی نام برد. سقف کاذب پی وی سی به علت قابلیتی که در نوع نس آن وجود دارد و خاصیت ضد رطوبتی آن ، عایق بودن این محصول در برابر صدا و رطوبت و …است که همین مسئله موجب شده است که خواهان زیادی داشته باشد.

سقف کاذب کناف : برترین محصول تولید شده در چند سال اخیر برای سقف کاذب ، سقف کاذب کناف است.سقف کاذب کناف از ترکیبات گچ به صورت پودر می باشد که ضمن ترکیب با سایر افزودنی ها به صورت شیت و تایل تولید می شود. سقف کاذب کناف قابلیت اجرای هر نوع طراحی را دارا می باشد. از دیگر مزایای سقف کناف می توان سرعت بالای آن در عمل نصب و اجرای آن نام برد.

سقف کاذب آی گلس یا پلکسی گلاس : سقف کاذب آی گلاس یا پلکسی گلاس معمولا در فضاهایی استفاده می شود که ایجاد نور زیبا از زیر طلق یا پلکسی و شیشه باشد.سقف کاذب آی گلاس یا پلکسی گلاس بیشتر برای سقف سرویس و حمام و سقف کاذب آشپزخانه و یا در فضاهای ترکیبی با سقف کاذب کناف یا سقف کاذب پی وی سی به کار  برده می شود که موجب می شود نوری که در سقف ایجاد شده به وسیله ای پلکسی گلاس ها سقف کاذب زیبا و نورانی را به وجود آورد.


قیمت : 50,000.00هزار تومان 30,000.00هزار تومان

Compare
10 درصد

سقف کاذب تایل 60*60

انواع سقف کاذب

سقف های کاذب (سقف کاذب تایل 60*60 )عموما به دو دسته تقسیم میشوند ، سقف هایی که قابلیت دسترسی به فضای میان سقف اصلی و سقف کاذب را به راحتی مهیا میکنند و سقف هایی که دائمی هستند و برای دسترسی به پشت آنها میبایست تخریب شوند . از سقفهای دسته اول میتوان به سقف های کلیک، سقف کاذب آی گلس ، سقف دامپا وسقف گریلیوم اشاره کرد و در دسته دوم سقفهایی نظیر رابیتس و گچ و  کناف جای میگیرند

نصب سقف کاذب

نصب سقفهای کاذب بسته به نوع انتخابی متفاوت است و نکته ای که در همگی آنها میبایست رعایت شود امکان رگلاژ برای یکدست بودن سقف نهایی است

 

انواع سقف کاذب تایل 60*60

سقف کاذب از نظر نوع مصالح تشکیل دهنده به صورت زیر دسته بندی می شود:

 • سقف کاذب گچی
 • سقف کاذب سیمانی یا فایبر سمنت
 • سقف کاذب فلزی ( آلومینیومی ، گالوانیزه و … )
 • سقف کاذب چوبی یا ام دی اف ( MDF)
 • سقف کاذب معدنی ( Mineral)
 • سقف کاذب شیشه ای
 • سقف کاذب پلیمری ( پلی کربنات ، پلی استایرن ، کشسان و … )
 • و موارد دیگر

مزایای سقف کاذب :

سقف کاذب دارای مزایای گوناگونی می باشد کهبهچندموردآنهادرزیراشارهمینماییم :
استفاده درست ازسقف کاذب در کاهش سوخت موثر می باشد.
سقف کاذب در آکوستیک نمودن ساختمان و جلوگیری از عبور صدا موثر می باشد.
سقف کاذب از انتقال حرارت به فضای خارجی جلوگیری می نماید.
سقف کاذب در نور پردازی های مختلف ساختمان موثر می باشد.
سقف کاذب در سبک کردن ساختمان در برجها به کار می رود.
سقف کاذب برای پوشاندن تاسیسات عبوری به کار می رود.
سقف کاذب همانطور که گفتیم دارای انواع گوناگونی می باشد و با توجه به مکان استفاده و جنبه های مختلف استفاده از سقف کاذب مختلف استفاده می شود که در زیر به شرح انواع سقف کاذب می پردازیم .

انواع سقف کاذب تایل 60*60:

سقف کاذب گچی:

این سقف کاذب اصولا آلومینیوم می باشد که در آن قطعه های گچی گذاشته می شود.سقف کاذب گچی قابلیت نصب آسانی دارد و سبک می باشد.

سقف کاذب با اندود و رابیتس :

این نوع سقف کاذب از ورق های فولادی ای تشکیل شده اند کهبهآنهااکثرمصالحساختمانیمیچسبندوبرایپوشاندنکانالهایکولروتاسیساتاستفادهمیشود و این سقف کاذب از پرکاربرد ترین نوع سقف کاذب می باشد.

سقف کاذب چوبی :

قسمت اصلی اینسقفکاغذازفولادمیباشدوشبکههایفرعیآنازجنسچوبمیباشند.

سقف کاذب آکوستیک :

این نوع سقف کاذب برای جاهایی که می خواهند از عبور صدا جلوگیری کنند مانند سینماها استفاده می شود و با مصالحی از قبیل پارچه یا مقوا های فشرده و.. استفاده می شود.

سقف کاذب آلومینیومی :

این نوع سقف کاذب از آلومینیوم می باشد و آن را با پشم شیشه پر می کنند.

سقف کاذب ترکیبی :

این نوع سقف کاذب در مکان های بزرگ استفاده می شود و از به کار بردن چند نوع سقف کاذب کنار هم تشکیل می شوند.

سقف کاذب گریلیوم :

این سقف کاذب  دکوراتیو می باشد که به صورت مربع شکل دیده می شود و تاسیسات عبوری زیر آن مشخص می باشد به این علت به آن سقف کاذب باز نیز گفته می شود.سقف کاذب آذران پلاستیک

شرکت آذران پلاستیک با بهرهمندی از متخصصین سالهاست بر این امر تلاش می کند تا بتواند علاوه بر دیوارپوش سقف کاذب زیبا و عایق صوتی و عایق حرارتی و عایق رطوبتی را تولید نماید.

این شرکت در ابتدا سقف های کاذب دامپا را تولید و روانه بازار نمود. سپس و به مرور زمان توانست سقف کاذب تایل پی وی سیpvcراتولید کرده که در ابعاد عرض 20 سانت و طول 5و6 متر تولید میشود.

در سالهای اخیر توانست سقف کاذب آکوستیک که عایق صدا نیز بوده راروانه بازار کند.

بزرگترین دستاورد شرکت آذران فضانما تولید سقف کاذب تایل 60*60 روکشدار پی وی سی pvc می باشد که بیشترین سهم را در بازار امروزه در بر داشته است.

در زیر نیز مطالبی مربوط به سقف کاذب را در اختیارتان قرار می دهیم.

.

 • سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت