دیوارپوش

پیشنهاد شگفت انگیز
تخفیف : 4هزار تومان
حراج

سقف کاذب پی وی سی

سقف های کاذب همیشه موضوعات جذابی در معماری بوده و هستند. از سقف ها می توان به عنوان یکی از اجزایی نام برد که به وسیله آن ها می توان در طراحی دکوراسیون داخلی منزل تغییرات بس دل نشین را به وجود آورد.

یکی از تغییراتی که می توان در دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کرد، استفاده از سقف کاذب پی وی سی با طراحی های خاص و جذاب است. این سقف ها به شما کمک می کنند تا چهره ای نو به دکوراسیون داخلی منزل تان ببخشید و حس و حال کسالت و یکنواختی را از خانه خود دور کنید، سقف های کاذب با طرح های متنوعی که دارند و همچنین قابلیت نور پردازی در آن ها می توانند راه حلی باشند برای شما که می خواهید در زمان کوتاه در دکوراسیون داخلی منزل خود تغییر ایجاد کنید.

 


قیمت : 30.00هزار تومان 26.00هزار تومان

Compare
  10 درصد

  سقف کاذب پی وی سی

  سقف های کاذب همیشه موضوعات جذابی در معماری بوده و هستند. از سقف ها می توان به عنوان یکی از اجزایی نام برد که به وسیله آن ها می توان در طراحی دکوراسیون داخلی منزل تغییرات بس دل نشین را به وجود آورد. یکی از تغییراتی که می توان در دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کرد، استفاده از سقف کاذب پی وی سی با طراحی های خاص و جذاب است. این سقف ها به شما کمک می کنند تا چهره ای نو به دکوراسیون داخلی منزل تان ببخشید و حس و حال کسالت و یکنواختی را از خانه خود دور کنید، سقف های کاذب با طرح های متنوعی که دارند و همچنین قابلیت نور پردازی در آن ها می توانند راه حلی باشند برای شما که می خواهید در زمان کوتاه در دکوراسیون داخلی منزل خود تغییر ایجاد کنید.

  سقف کاذب پی وی سی

  متریال های سقف کاذب

  متریال های موردنظری که می توان در سقف کاذب از آنها استفاده کرد عبارتند از :

  • سقف کاذب پی وی سی که پانل های پی وی سی که در عرض 20 سانتی متر و طول 6 متر می باشد.
  • سقف کاذب 60*60 که در انواع پی وی سی ، هات استمپ ( شبرنگی ) ، گچی ، آکوستیک و کناف می باشند.
  • سقف کاذب کناف که با طرح های مختلف برای سقف کاذب طراحی و اجرا می شوند.
  • سقف کاذب گچی که در ابعاد 60*60می باشند.
  • سقف کاذب آی گلس که به صورت طلقی و دارای طرح و رنگ های متنوع هستند.
  • سقف کاذب آسمان مجازی که به صورت شبکه ای و دارای رنگ ها و طرح های مختلف است.

   

  .سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  سقف کاذب پی وی سی

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمتسقف کاذب پی وی سی

  سقف کاذب فضانما،سقف کاذب ارزان قیمت

  ویژگی های محصول

  • دارای رنگبندی و طرح های مختلف
  • در ابعاد عرض 20 سانتیمتر و طول 6 متر و مشبک های 60*60 برای سقف
  • قیمت مناسب
  • با کیفیت و بادوام
  • مقاوم در برابر آب
  • ضد حریق و غیرقابل اشتعال بودن
  • عایق صوتی و حرارتی
  • عایق رطوبتی
  • وزن سبک
  • دارای روکش تمام پی وی سی
  • ضد قارچ و حشرات موذی

  کاربرد

  جداسازی فضاها

  سقف های کاذب می توانند بر نقطه خاصی از خانه مانند میز غذاخوری تاکید کنند، و باعث شوند فضا جذاب تر به نظر بیاید، همچنین استفاده از سقف های کاذب به دلیل این که ارتفاع آن ها نسبت به سقف سازه ای ساختمان کمتر است، می تواند حرکت هوشمندانه ای برای جدا سازی فضا از یکدیگر بدون استفاده از دیوارها باشد.

  نورپردازی

  برای این که سقف های کاذب منزل تان جذاب تر به نظر بیاید می توانید از ترفندهای نورپردازی در آن ها استفاده کنید. برای سقف های کاذب می توانید از نورهای مخفی با رنگ هایی هماهنگ با رنگ دکوراسیون داخلی منزلتان استفاده کنید با این کار می توانید تجربه ای جدید از فضای منزلتان داشته باشید.

  عایق صوتی در فضا

  از سقف های کاذب استفاده های دیگری نیز می توان کرد، برخی از این سقف های کاذب خاصیت عایق بودن دارند و می توان از آن ها در فضاهایی که میزان سر و صدا درآن ها بسیار بالا است مثل مهد کودک ها و یا سالن های اجتماعات استفاده کرد. همچنین این پنل ها با رنگ های مختلف که دارند قابلیت استفاده در هر فضایی را دارند.

  طراحی های خلاقانه

  سقف کاذب پی وی سی

  طراحی سقف های کاذب می تواند بسیار خلاقانه صورت بگیرد. به طور مثال برای ساخت سقف کاذب برای کتابخانه ها می شود.از کتاب های معلق در فضا استفاده کرد. سقف هایی به این شکل که طراحی خلاقانه و خاص دارند علاوه بر این که بر جذابیت فضا اضافه می کنند باعث می شود فضا خلاقانه تر نیز به نظر بیاید و هماهنگی مناسبی میان اجزای داخلی ساختمان به وجود می آید.

  از بین بردن یکنواختی اتاق

  با استفاده از سقف های کاذب می توانید از یکنواختی فضا بکاهید و آن را تبدیل به فضایی کنید که می توانید ساعت ها در آن وقت بگذرانید. به طور مثال برای اتاق نشیمن خود که رنگ دیوارهای آن سفید و یکنواخت و خسته کننده است می توانید از یک سقف کاذب با طرحهای شلوغ استفاده کنید، این سقف می تواند با کف خانه شما نیز درگیر باشد و با نورپردازی آن می توانید در شب نیز از زیبایی سقف کاذب منحصر به فرد خود استفاده کنید.

   

  فیلم نمونه کار سقف کاذب پی وی سی