تخفیف به زودی منتشر خواهد شد ؛ بعد از :

سقف کاذب کشسان

سقف کاذب کشسان اجرا و نصب انواع سقف کاذب از جمله سقف کاذب کشسان با نظارت مدیر فنی با تجربه و همچنین تیم تخصصی در سریع ترین زمان با بالاترین کیفیت. سقف کاذب مشبک (متحرک) در اجرای سقف کاذب کناف از پنل‏های گچی پیش ساخته به عنوان پوشش سقف استفاده می شود که بر روی پروفیل های […]


قیمت : 1.00هزار تومان

Compare
  • ارسال به سراسر کشور
  • امکان پرداخت در محل
  • تضمین اصالت کالا
10 درصد

سقف کاذب کشسان

اجرا و نصب انواع سقف کاذب از جمله سقف کاذب کشسان با نظارت مدیر فنی با تجربه و همچنین تیم تخصصی در سریع ترین زمان با بالاترین کیفیت.

سقف کاذب مشبک (متحرک)

در اجرای سقف کاذب کناف از پنل‏های گچی پیش ساخته به عنوان پوشش سقف استفاده می شود که بر روی پروفیل های سرد نورد شده (شبکه سازه های سپری به شکل T) قرار می گیرند. این شبکه به وسیله آویزهای قابل رگلاژ به سقف خام متصل می شود.مثلا سقف کاذب کناف شامل دو نوع ساختار می باشد: زیرسازی این ساختار شبکه کلیک بوده و پر کننده آن نیز تایل های گچی ۶۰×60 می باشد. تایل گچی دارای دو نوع ساده و آکوستیک می باشد:

1.تایل ساده (فاقد خاصیت جذب صوت):
1.1. بدون روکش (دارای قابلیت رنگ آمیزی)
2.1.  روکش دار (روکش PVC بر روی تایل و یا روکش آلومینیوم بر پشت تایل): با استفاده از روکش PVC دیگر نیازی به رنگ آمیزی نیست و سرعت عملیات بالا می رود. همچنین در فضاهایی که احتمال ریزش آب و یا تعرق وجود دارد مثل محل عبور لوله های تأسیساتی و مناطق شرجی نظیر شمال و جنوب کشور از تایل روکش آلومینیومی استفاده می شود.

2. تایل آکوستیک (دارای خاصیت جذب صوت) مناسب برای دفاتر کار، سینماها، آمفی تئاترها و …
1.2. تایل گچی آکوستیک مدل ۸/۱۲/۳۶: این نوع تایل دارای خاصیت جذب صوت می باشد. برای تقویت خاصیت آکوستیک سوراخ های دایره شکلی به قطر ۸ و ۱۲ میلیمتر با فاصله مرکز به مرکز ۳۶ میلیمتر در سطح تایل حفر شده است.
2.2. مدل ۶/۱۸:این نوع تایل دارای خاصیت جذب صوت می باشد. برای تقویت خاصیت آکوستیک سوراخ های دایره شکلی به قطر ۶ میلیمتر با فاصله مرکز به مرکز ۱۸ میلیمتر در سطح تایل حفر شده است.