دیوارپوش

دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک

دکوراسیون داخلی و تزیین اتاق کودک می تواند در روحیه کودکان تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است شما در هنگام طراحی دکوراسیون اتاق کودک توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید فضایی آرامش بخش و به دور از هر گونه استرسی را در اتاق کودک خود ایجاد کنید.


  10 درصد

  دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک

  مطمئنا برای طراحی داخلی اتاق کودک رنگ های آبی، نارنجی، قرمز و … می تواند ترکیبی مناسب بسازد . شاید پیش خود فکر کنید دکوراسیون اتاق خواب کودک تان تنها در ابتدای طراحی فضا ممکن می باشد و دیگر کار از کار گذشته است. اما نکته همین جاست. حتی اگر دیواری های اتاق به رنگ سفید هستند، انتخاب مبلمان رنگارنگ و استفاده از دکوری های با رنگ های شاد و متناسب روحیه کودک می تواند فضایی شادتر برای او  بسازد.

  دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک

  از نظر علم دکوراسیون نیز درست نیست که دکوراسیون اتاق خواب کودک مشابه فضای نشیمن یا اتاق خواب اصلی و یا … باشد. چرا که روحیه ی کودک شاد و پر انرژی است و فضایی شاد و پر انرژی را می طلبد. استفاده از رنگ های شاد می تواند پاسخ مناسبی به روحیه شاد کودک باشد. البته منظور ما از کودک، خردسال است چرا که نوجوان دختر و پسر نیازها، علایق و سلایقی دارند که باید در طراحی آنها را لحاظ نمود.

  برای نوجوان دختر استفاده از رنگ های خانواده ی صورتی و بنفش می تواند مناسب باشد و برای نوجوان پسر هم باید به سلیقه ی وی در انتخاب رنگ دکوراسیون و مبلمانتوجه نمود.

  دنیای فانتزی و اسپرت بچه ها پر از رنگ و طرح های دوست داشتنی است ، کودکان قرار گرفتن در یک فضای رنگی که با شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان تزیین شده باشند را دوست دارند پس با همین ایده می توان یک اتاق زیبا برای آنها آماده کرد.

  دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک

  انتخاب سرویس خواب و یک روتختی ست با رنگهای اصلی به کار رفته در جزئیات هماهنگی اجزای اتاق کودک را تکمیل می کند. این کار را می توانید با استفاده از رنگهای شاد یا تصاویر رنگارنگ ، پرده های زیبا و یا روتختی هایی با تصاویر و رنگارنگ در اتاق کودک لازم است ،تا فضایی سرگرم کننده برای کودک ایجاد شود.

  درواقع یک دیزنی لند رویایی را در اتاق بچه ها بسازید . ایده هایی که سرویس خواب ، روتختی و تزیینات دیوار و سقف آن کامل از کارتون هایی است که پسر و دخترها دوست دارند.