دیوارپوش

شلف جلو مبلی

همان‌طور که دیوارها را به تابلو و قاب عکس و غیره آراسته می‌کنیم، و درست همان‌طور که یادگاری‌های دوران مختلف زندگیمان را روی بوفه می‌چینیم، به میز جلو مبلی زیبا هم نیاز داریم.


  10 درصد

  شلف جلو مبلی

  برای انتخاب میز جلوی مبلی به اندازه‌ی هر یک از دیگر عناصر منزل وقت می‌گذاریم. اگر این میز دائما خالی باشد و تنها هنگام پذیرایی از مهمان‌ها مورد استفاده قرار بگیرد، به‌طبع کم‌تر از بقیه‌‌ی اشیا مورد توجه واقع شده و جلب توجه می‌کند.

   

  شلف جلو مبلی از محصولات مهرازان

  تزیین کردن میز جلو مبلی به‌ ما کمک می‌کند که جلوه‌یی زیبا به این میز ببخشیم و آن را بیش از پیش در معرض دید قرار دهیم. همچنین این کار باعث می‌شود که از فضای خالی میز برای قرار دادن بسیاری از اشیا که شاید هرگز فکرش را هم نکنیم استفاده شود و بدین ترتیب در فضا نیز صرفه جویی خواهیم کرد.

  شلف های جلو مبلی از آن دسته تجهیزات تزیینی و کاربردی هستند با به کارگیری آن ها در طراحی دکوراسیون داخلی منزل همیشه جلوی چشم میهمان و میزبان خودنمایی می کند و زیبایی خود را به رخ همگان خواهد کشید. شلف جلومبلی شرکت مهرازان از اجزاء همیشگی و ثابت دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی خانه های شما خواهد بود. امروزه زیبایی در کنار کارایی هدف اصلی بسیاری از طراحان در طراحی شلف جلو مبلی و میز عسلی می باشد و این امر موجب تولید این محصول در انواع بسیار زیادی خواهد بود.