دیوارپوش

لوازم دکوراتیو

امروزه در دکوراسیون داخلی از لوازم دکوراتیو مانند شلف دیواری و باکس دیواری فراوان استفاده می شود.

همان طور که می دانید امروزه خانه های بزرگ جای خود را به خانه های کوچک داده اند و دیگر خبری از خانه های بزرگ حیاط دار که دارای تراس دلباز و بزرگی بودند، نیست. در واقع امروزه متراژ خانه ها کوچک شده و به همین خاطر بهره گیری از همه قسمت های خانه را باید به خوبی انجام داد تا دکوراسیون داخلی مناسبی در فضا پدید آید.


  10 درصد

  لوازم دکوراتیو

  شلف و باکس دیواری

  امروزه در دکوراسیون داخلی از لوازم دکوراتیو مانند شلف دیواری و باکس دیواری فراوان استفاده می شود.

  همان طور که می دانید امروزه خانه های بزرگ جای خود را به خانه های کوچک داده اند و دیگر خبری از خانه های بزرگ حیاط دار که دارای تراس دلباز و بزرگی بودند، نیست. در واقع امروزه متراژ خانه ها کوچک شده و به همین خاطر بهره گیری از همه قسمت های خانه را باید به خوبی انجام داد تا دکوراسیون داخلی مناسبی در فضا پدید آید. البته نکته مهم این است که انتخاب های نادرست باعث می شود تا دکوراسیون داخلی خانه بیشتر از اندازه ای که است، کوچک به نظر برسد. از این رو به جای استفاده از لوازم دکوری بزرگ و جاگیر مانند بوفه ، میز و سایر لوازم های بزرگ از شلف و باکس دیواری می توان استفاده نمود. شلف و باکس دیواری برای کلیه فضاهای داخلی مانند : اتاق پذیرایی ، اتاق خواب ها و آشپزخانه قابل استفاده می باشد.

  بهترین استفاده از دیوارها در دکوراسیون داخلی با استفاده از شلف و باکس

  دکوراسیون داخلی یک اتاق کوچک آن قدر هم سخت نخواهد بود، اگر راه درست استفاده از دیوار ها را بیاموزید. در واقع نباید دیوارهای اتاق را به بدترین شکل مورد استفاده قرار دهید، بلکه باید به گونه ای دیگر از دیوارها بهره بگیرید. به صورت معمول همه ما تنها از دیوارها برای نصب تابلو و حتی طاقچه استفاده می کنیم. اما بهتر است بدانید که دیوارها قابلیت آویز کردن میزهای تاشو را دارند و بهترین مکان برای میزها و کتابخانه های تاشو هستند. استفاده از باکس دیواری برای قرار دادن کتاب ها گزینه بسیار مناسبی می باشد.

  دکور زدن زیر پله ها  به وسیله باکس در دکوراسیون داخلی

  همان طور که می دانید امروزه همه افراد طرفدار مد بود و به همین خاطر برای هر دست لباس خود کفشی مناسب تهیه می کنند. از این رو در خانه های کوچک جا دادن کفش ها از مشکلاتی است که با آن روبرو هستند. استفاده از جا کفشی هم مسله را حل نخواهد کرد. از این رو با کمک یک ایده جالب و کاربردی می توانید راه حلی برای جا دادن کفش های خود در دکوراسیون داخلی پیدا کنید. زیر پله ها بهترین مکان برای سر وسامان بخشیدن به کفش ها می باشد. در واقع شما می توانید زیر پله ها را دکور زده و فضای مناسبی برای قرار دادن کفش های اهالی خانه مهیا کنید.

  لوازم دکوراتیو

  ویژگی های محصول

  • قابل استفاده در فضاهای داخلی مانند : اتاق پذیرایی ، اتاق خواب ها و آشپزخانه
  • قابل استفاده در فضاهای کوچک
  • وزن کم
  • نصب آسان
  • رنگ بندی  مختلف