دیوارپوش

مبلمان اداری

اداره ها نیز مانند منزل و فضاهای داخلی منزل مانند اتاق ها نیاز به مبلمان دارند. جنس و ابعاد مبلمان اداری بسیار مهم می باشد دکوراسیون شرکت ها به صورت پی در پی در حال تغییر نمی باشد لذا بهتر آن است که میز اداری مورد نظر از جنسی مرغوب و با دوام ساخته شده باشد.


  10 درصد

  مبلمان اداری

  اداره ها نیز مانند منزل و فضاهای داخلی منزل مانند اتاق ها نیاز به مبلمان دارند. جنس و ابعاد مبلمان اداری بسیار مهم می باشد دکوراسیون شرکت ها به صورت پی در پی در حال تغییر نمی باشد لذا بهتر آن است که میز اداری مورد نظر از جنسی مرغوب و با دوام ساخته شده باشد. برای انتخاب مبلمان اداری مناسب بهتر است پیش بینی درستی از وسایلی که کارمندتان قرار است استفاده کند داشته باشید چراکه برای هر پست و مقامی، فضایه متفاوتی نیاز است و می بایست مبلمان خاص آن فعالیت را انتخاب کنید.

  مبلمان اداری

  به طور مثال برای جلوگیری از دردهای پشت و کمر ارتفاع میز کار بسیار مهم است. سطح روی میز باید در حدود ارتفاع آرنج به هنگام نشستن صاف باشد. یا میزی را انتخاب کنید که موس بسادگی روی آن قرار بگیرد تا برای هر کامپیوتر نیازی به قرار دادن پد موس نباشد. چنانچه قصد شما بر این است که از ارباب رجوع در دفترتان پذیرایی شود، مناسب تر است که میز اداری را بگونه ای قرار دهید که قسمت جلوی میز در دید مستقیم میهمان باشد وبه قسمت پشت میز دید نداشته باشد. استفاده هوشمندانه از مبلمان اداری در چیدمان فضاهای اداری ، محیطی مدرن زیبا و راحت را فراهم می کند و این امکان را به شما می دهد که محیط کاری خود را به فضایی لذت بخش تبدیل کنید.

   

   

  انواع محصول

  مبلمان اداری عبارتست از :

  میز مدیریت

  میز منشی

  کانتر

  میز و صندلی اتاق کنفرانس

  میز گروهی

  فایلینگ اداری

  میز گروهی

  و …

  که هرکدام کارایی و راحتی خودش را دارد.

  میز منشی

  مبلمان اداری

  میز منشی میزی هست که از اهمیت خاصی برخوردار میباشد و در نگاه مشتری خیلی تاثیر داره نیوسادپادمهرازان سعی در ارائه زیباترین میز منشی داره.

  شرکت مهرازان نمایندگی آذران پلاستیک در تهران میباشد که سایر کارهای طراحی دکوراسیون اعم از دیوارپوش: دیوارپوش آذران پلاستیک، کفپوش آرتا و سایر را انجام میدهد

  میز اکثراً به همراه صندلی به کار برده می‌شود. لیست قیمت انواع مبلمان اداری و میز منشی در آینده ای نزدیک بر روی سایت قرار داده خواهد شد.

  میز مدیریت

  مبلمان اداری

  میز مدیریت وسیله‌ای از اثاث خانه است که از یک صفحه رویی و پایه‌هایی که آن را نگه می‌دارند تشکیل شده است و غالباً برای نگه داشتن غذا یا وسایل دیگر در ارتفاعی مناسب برای استفاده راحت در هنگام نشستن به کار می‌رود .

  میزهای بسیار قدیمی در مصر کشف شده‌اند که با فلز یا سنگ ساخته شده بوده و برای قرار دادن اشیاء به کار برده می‌شده اما جهت نشستن کاربرد نداشته‌اند. یونانیها و رومیهای قدیم نیز از میز استفاده می‌کرده‌اند.

  طرح میز مدیریت

  اکثراً به همراه صندلی به کار برده می‌شود. رویهً برخی از میزها دارای لولا بوده و باز و بسته می‌شوند و گاهی قابل تنظیم نیز هستند برخی از میزها نیز دارای قطعاتی جدا شونده هستند. تعدادی از میزها کوچک و تا شو بوده و قابل حمل کردن هستند.

  مبلمان اداری