دیوارپوش

میز مدیریت

میز مدیریت نیز یکی دیگر از لوازم ضروری برای یک شرکت یا سازمان می‎باشد.اتاق مدیریت، همانطور که از نامش پیداست اولین قسمت یک شرکت یا سازمان می باشد که نیاز به تجهیزات خاص خود را دارد و حتی باید در نوع خود بهترین باشد و کمی رنگ و لعاب بیشتری نسبت به سایر مبلمان های اداری داشته باشد.


  10 درصد

  میز مدیریت

  میز مدیریت نیز یکی دیگر از لوازم ضروری برای یک شرکت یا سازمان میباشد.اتاق مدیریت، همانطور که از نامش پیداست اولین قسمت یک شرکت یا سازمان می باشد که نیاز به تجهیزات خاص خود را دارد و حتی باید در نوع خود بهترین باشد و کمی رنگ و لعاب بیشتری نسبت به سایر مبلمان های اداری داشته باشد. مدیر یک مجموعه چون ساعت بیشتری را در پشت میز سپری می کند میز مدیریت آن باید مطابق اصول ارگونومی بدن انسان طراحی و تولید ‎بشود تا از میزان آسیب دیدگی به بدن در طول روز کاسته شود.

  میز مدیریت

  طرح میز مدیریت

  به تازگی مبحث مدرن بودن شرکت ها و سازمان ها هم در مبلمان و تجهیزات اداری و هم در مبحث دکوراسیون داخلی بسیار مطرح و پرطرفدار شده است به طوری که شرکت ها و سازمان ها با تهیه تجهیزات اداری مدرن نظیر مبلمان اداری مدرن و میز مدیریت مدرن خلاقیت و برتری خود را نسبت به سایر رقبای خود را به رخ می کشند. 
  میز مدیریت نشون دهنده ی اعتبار یک شرکت یا مؤسسه هست و یک شرکت با تصویر میز مدیریتی که در ذهن افراد نقش می بندد از این رو توصیه می شود تا نگاه ویژه تری به بخش مدیریت انجام گیرد. میز مدیریت همچنین نشون دهنده ی دیدگاه شما به تجربه ها و کسب و کار شما می باشد و اون چیزی که باعث بالا بودن کیفیت میز مدیریت می شود، متریال بکار رفته در اون هست.
  سعی کنید از وسایلی که از مرغوبیت و کیفیت خوبی برخوردار هستند استفاده نمایید.  ارتفاع میز مدیریت و اندازه میز مدیریت با توجه به ابعاد اتاق بسیار اهمیت دارد.از آنجایی که کار مدیریت نیاز به دقت و تمرکز بالایی می باشد هرچه محل نشیمن گاه شما از استاندارد های لازم بیشتری برخوردار باشد کیفیت کار شما نیز افزایش می یابد. توجه داشته باشید میز مدیریت نباید نسبت به ابعاد اتاق کار کوچکتر یا بزرگتر باشد.

  ویژگی های محصول

  • در ساخت میز مدیریت، از بهترین متریال ها استفاده می‌شود.
  • این میزهای اداری در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود.
  • در ساخت میز مدیریت، از یراق‌آلات بلو اتریش استفاده می‌شود.
  • در این نوع میز اداری، صفحات 5 سانتیمتری هانی کامپ به‌کاربرده می‌شود که استحکام میز اداری را دوچندان کرده است.
  • در میز مدیریت از پایه‌های استیل و فلزی استفاده می‌شود.
  • در ساخت میزهای مدیریت، از شیشه و فلز به‌عنوان دو متریال ترکیبی برای زیباسازی میزها استفاده می‌شود.