دیوارپوش

میز منشی

میز منشی میزی هست که از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و در نگاه مشتری خیلی تاثیر دارد. نیوسادپادمهرازان سعی در ارائه زیباترین میز منشی داره.میز‌های منشی که بیشتر در شرکت ها و ادارات کاربرد دارند،در انواع طرح ها, مدل ها و رنگ ها در بازار عرضه می گردد .


  10 درصد

  میز منشی

  میز منشی اولین نقطه ای است که افراد به محض ورود به دفتر کار با آن مواجه می‌شوند و افراد هنگام مراجعه به هر دفتر یا شرکتی نخستین مکانی که برای پی گیری امور خود به آن مراجعه می کنند میز منشی است ، لذا طراحی میز منشی باید چشمگیر و زیبا باشد، و مراجعین را در بدو ورود به خود جلب کند. نیوسادپادمهرازان سعی در ارائه زیباترین میز منشی دارد.میز‌های منشی که بیشتر در شرکت ها و ادارات کاربرد دارند،در انواع طرح ها, مدل ها و رنگ ها در بازار عرضه می گردد . شرکت مهرازان نمایندگی آذران پلاستیک در تهران می باشد که سایر کارهای طراحی دکوراسیون اعم از دیوارپوش: دیوارپوش آذران پلاستیک، کفپوش آرتا و سایر را انجام می دهد.

  میز منشی

  میز‌منشی بدلیل اینکه از لحاظ چیدمان اداری معمولا در مقابل درب ورودی شرکت ها قرار می‌گیرند و اولین نگاه افراد به هنگام ورود به محل به میز منشی است ،باید از نظر نوع طرحی که انتخاب می‌کنید متناسب با محیط کار و دکوراسیون شرکت باشد  میز منشی اصلی ترین عنصر در فضای داخلی دفتر کار می باشد زیرا تمامی توجه مشتریان و مراجعه کنندگان به این میز می باشد توصیه می‌شود از میز‌های منشی ای استفاده شود که رعایت حفظ حریم و حیطه کاری اپراتور در آن لحاظ شده باشد. همچنین کارایی و راحتی خوبی را برای اپراتوری که پشت میز می‌نشیند فراهم آورد.

  میز اکثراً به همراه صندلی به کار برده می‌شود. لیست قیمت انواع مبلمان اداری و میز منشی در آینده ای نزدیک بر روی سایت قرار داده خواهد شد.